Eğitim

Enneagram sistemimiz, satış, pazarlama, insan kaynakları ve liderlik konularında ayrı ayrı oluşturulmuş modüllerden oluşmaktadır. Personelinizin, çalışma koşulları, amir çalışan ilişkileri, müşteri ilişkileri ve takım çalışmaları konularında, temelden şekillendiren yeni bir bakış açısı kazanmalarını sağlar.

Bu sistemin diğer modellerden farkı mizaç temelli bir oluşum olduğundan dolayı doğuştan gelen özellikler ve zaman/kurgu içerisindeki tutarlı değişimleri incelemesidir. Durumsal özelliklerden bağımsız hareket eder. Nasıl sorusunun değil, niçin sorusunun cevabını şablon olarak verebilen, değişen koşullarda kişilerin hareketlerini ve davranış modellerini net olarak açıklayabilen bir sistemdir. Diğer kişilik modellerinden farklı olarak, değişen koşullardan bağımsız, güven ve stress ortamlarında tutum ve motivasyonları tam olarak açıklar.

Sistem, hazır eğitim kalıplarından yararlanmaz, kurumunuzun özel ihtiyaçlarına göre şekillenir ve uygulanır.

"Enneagram" bazlı eğitim projemizin personelinize ve şirketinize katabileceği faydalar ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. geçmeniz yeterlidir.